Rozvoz

Naší hlavní činností je každodenní rozvoz obědů do firem a jednotlivcům ve Vsetíně a jeho blízkém okolí. Obědy se objednávají na týden dopředu, jídelní lístek je proto k dispozici celý předcházející týden, aby měl každý k výběru dostatek času. Jídelní lístek na aktuální i následující týden je k dispozici na našich webových stránkách, může být pravidelně zasílán na e-mail, nebo také vytištěný dovezen k zákazníkům.

Objednávky na následující týden přijímáme nejpozději v pátek do 12.00 hodin, aby mohly být zpracovány již na následující pondělí. Upravit či změnit objednávku (např. při onemocnění zákazníka či zaměstnance) lze kdykoliv předem, nejpozději však v 7.00 hodin ráno v den dovozu a to nejlépe telefonicky či e-mailem.

Nádoby, ve kterých budeme obědy vozit si zvolí sám zákazník – firma. V případě, že Vaše firma nevlastní žádné nádoby na dovoz obědů, je možné tyto nádoby dlouhodobě zapůjčit (várnice, jídlonosiče).

Jednotlivcům dovážíme zejména v jídlonosičích, je možné také dovážet v jednorázových zafoliovaných krabičkách za příplatek 10,- Kč. Jídlo vždy doneseme až ke dveřím domu (bytu).

Pro firmy je také možné zajistit dlouhodobé zapůjčení mikrovlnné trouby.

Vyúčtování probíhá vždy zpětně za uplynulý měsíc a úhradu lze provést převodem na účet či v hotovosti. Přijímáme také všechny druhy stravenek.